CYKLISTI DUKLY BUDÚ V SEZÓNE 2016 JAZDIŤ KOLESÁ HOLANDSKEJ PRODUKCIE INFINITO

 

martin frano prebera kolesa infinito od bikeproZ rúk distribútora kolies Infinito, majiteľa firmy Bikepro Mareka Varhaňovského, prevzal športový riaditeľ Martin Fraňo čerstvú zásielku pretekárskych kolies Infinito. Pretekári budú mať na výber medzi dvomi modelmi karbónových kolies, 38mm modelom R4T a avysokým 60mm profilom R6T, oba v galuskovom prevedení. Samozrejmosťou je pri spomínaných kolesách atest UCI.

„S Infinitom sme mali výborné skúsenosti v CK Banská Bystrica. Kolesá sú fajn utesnené, sú pevné, ľahké a dobre brzdia. Spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na pretekové zaťaženie v náročných etapových podujatiach. V kombinácii s holandskými galuskami Vredestein boli výborné. Som naozaj rád, že firma Infinito v Holandsku v spolupráci so slovenským distribútorom firmou Bikepro spojila svoje sily s tímom Dukla Banská Bystrica. Som presvedčený, že na týchto rýchlych kolesách dokážeme víťaziť a prinášať z pretekov víťazstvá a UCI body“ neskrýval nadšenie športový riaditeľ Martin Fraňo.

„S Martinom spolupracujeme už nejaký čas. Je výborný manažér a naša spolupráca bola vždy korektná a pre obe strany výhodná. Aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli o zlepšenie a navýšenie našej spolupráce. Verím, že na kolesách Infinito pretekári Dukly dokážu spraviť ešte lepšie výsledky“ zhodnotil spoluprácu založenú na dôvere Dennis Wulff, majiteľ firmy Infinito.

„Pri prechode najlepších banskobystrických cyklistov s Martinom Fraňo na čele bol aj náš vstup do tímu Dukly Banská Bystrica akýmsi logickým vyústením. Martin je férový človek, a na čo sa dohodneme, to vždy platí, tento tím má obrovskú budúcnosť a ja som len rád, že firma Bikepro je jeho súčasťou“ povedal majiteľ firmy Bikepro Marek Varhaňovský.

Kolesá sú prichystané na sezónu a všetci dúfame, že skvelá technika, ktorou tím Dukly Banská Bystrica disponuje pomôže chlapcom k životnej sezóne.

 preberanie kolies  infinito kolesa